סקרי הערכת סיכונים בניה והקמת מערכי אבטחה פיזיים וטכנולוגיים יחידות אבטחה ייעודיות ביטחון שרשרת אספקה ומניעת אובדן יחידות מיוחדות הקמת יחידות מיוחדות צבא / משטרה יחידות חילוץ והצלה אבטחת אישים אבטחת תעופה

יחידות חילוץ והצלה

איתור וחילוץ נעדרים

כאשר אנו מתייחסים לאיתור וחילוץ נעדרים חייבים לזכור שקיימים מספר של אלמנטים שבמידה והם לא מקבלים את תשומת הלב המקצועית והמהירה הם הופכים את הסיכויים להציל ו/או לחלץ את האדם כיחיד או כקבוצה בהצלחה.

חברת GSP ערוכה לכל תרחיש בין אם בהשפעתם של איתני הטבע או בפעילות מבצעית בכדי לתת מענה מהיר ומקצועי כאחד, כאשר חיי אדם הינם נר לרגלינו לאורך כל פעולה.

איתור וחילוץ נעדרים הינו נושא מורכב וקשה הן פיזית והן מסיבות של תנאי שטח קשים להם נדרשת מיומנות מקצועית גבוהה ביותר ולכן אנו עובדים עם הצוותים המיומנים והטובים ביותר.

צוותי המשימה של חברת GSP יודעים לבצע משימות מורכבות בים, באוויר וביבשה, יכולות אלו נלמדו וייושמו במיטב היחידות היבשתיות והימיות בארץ ובעולם.

יכולותינו הינם בתחומים הבאים:

1. איתור וחילוץ נעדרים בים.

2. איתור וחילוץ נעדרים ביבשה.

3. עבודה וחילוץ עם כלי טיס.

4. טיפוס וגלישה.

5. פריצה לכלי טיס.

6. פריצה למבנים רעועים.

7. יכולות ניווט גבוהות.

8. אמצעי קשר ניידים ונייחים.

9. מתן עזרה רפואית.

10.נגישות לתנאי שטח קשים.

 

חילוץ רפואי

צוותי הליווי הרפואי של חברת GSP יודעים לתת מענה במצבים בהם אזרח ישראלי ו/או זר חלה או נפצע באופן כזה או אחר בחו"ל וזקוק לסיוע רפואי מיידי.

במדינות רבות בעולם, ישנו קושי רב בתקשורת עם הצוותים המטפלים גם בבתי החולים, דבר אשר יוצר פחד רב בקרב המטופל מפני שאינו מצליח להבין, מה מצבו, מהו הטיפול אשר הוא מקבל ומדוע הוא נחוץ.

הדבר מפחיד הרבה יותר כאשר הנפגע נמצא לבדו, ללא אדם נוסף אשר דובר את שפתו או מבין את רצונותיו.

חברת GSP מעמידה עבורך את צוותי הליווי הרפואי בחו"ל ותוציא עבורך או עבור יקיריך הנמצאים בחו"ל צוות רפואי מתאים ע"פ המקרה ומצב החולה / נפגע באופן מיידי גם בהתראה קצרה.

חברת GSP מעניקה פתרונות גם במצבים שאינם בחירום, כאשר מדובר פצועים אשר רוצים להגיע לביקור בארץ אך מפחדים לעבור את הטיסה / הפלגה ללא השגחה רפואית ולהיפך, פצועים אשר כל רצונם הוא לטייל בחו"ל או לבקר את משפחתם ופציעה מונעת מהם את הנסיעה.

חברת GSP מביאה את מיטב צוותי הרפואה אשר ידאגו לנסיעה בטוחה ואיכותית, ידאגו לכל צרכי הפצוע / נפגע מהפן הרפואי וישמשו כחבר למסע.

 

חילוץ מאסונות טבע

אין מחלוקת על כך, שמטרת ההצלה והחילוץ באזור מוכה אסון טבע, הינה להציל חיים וכמה שיותר. את העובדה שזמן הינו המרכיב היקר והחשוב ביותר להתמודדות עם חילוץ מורכב לא ניתן לשנות.

לחברת GSP צוותים מיומנים בוגרי מיטב היחידות המיוחדות לרבות יחידת החילוץ של פיקוד העורף ויחידת החילוץ של משטרת ישראל להם יש הידע והניסיון הרבה ביותר להתמודדות עם מצבי קיצון בארץ ובעולם.

לחברתנו קיימים היכולות להגיע בהקדם מרגע בו אושרה פעולת החילוץ לנקודת האסון במינימום זמן עם צוותים מיומנים ומקצועיים אשר יכולותיהם אינם מוגבלות בים, באוויר וביבשה.

כל פעולת חילוץ תלווה בהקמת מערך חוליית פיקוד {חפ"ק} לטובת ריכוז ומן דיווחים בזמן אמת כמו גם היערכות לשהייה ארוכה עד למציאת הניצול האחרון, או עד אשר יוחלט על הפסקת פעולות החילוץ מגורם מוסמך.