רקע כללי על שרותי החקירות חקירות הונאה, שחיתות ועברות פליליות מהימנות עובדים וחקירות רקע עיקוב וצילום סמוי גילוי האזנות סתר בדיקות פוליגרף הונאות ביטוח חקירות אישות חקירות נאותות חקירות כלכליות חקירות קניין רוחני

חקירות הונאה, שחיתות ועברות פליליות

חקירות בתחום הפלילי הינן באחריות וסמכות רשויות אכיפת החוק וחברת GSP אינה מתיימרת להחליף רשויות אלה ולפעול במקום בו ביצוע החקירה מוטל עליהן ועליהן בלבד ע"פ חוק. עם זאת, במקרים רבים קיים צורך אצל הלקוח לבצע את החקירה בעצמו (כשהדבר אינו עומד בסתירה לחוק) בין היתר במקרים הבאים:

• מטעמים של שמירה על דיסקרטיות ומניעת פגיעה במוניטין הלקוח/החברה במידה ודבר החקירה ידלוף ויתפרסם.

• כאשר רשויות האכיפה אינן פועלות לחקור את האירוע ממניעים שונים כגון מיעוט במשאבים או מחוסר אינטרס ציבורי.

• כאשר קיים אצל הלקוח חשד לביצוע עבירה כלפיו כשחשד זה אינו מגובה בראיות לכאורה המספיקות בכדי להגיש תלונה לרשויות האכיפה.

הנסיון הרב בתחום החקירות שהצטבר בחברת GSP מאפשר לנו לספק ללקוחותנו ייעוץ מקצועי ושרותי חקירה ע"י מיטב החוקרים ברמה הגבוהה ביותר. איסוף הראיות לגביי העבירות שלכאורה נעברו כלפי הלקוח נעשה בדיסקרטיות מלאה ובתיאום מלא עם הלקוח ומטרתו העיקרית לאפשר ללקוח קבלת החלטה על פנייה לרשויות אכיפת החוק או לחלופין לטפל בעובר העבירה בדרך של תביעה אזרחית בבית הדין הרלבנטי. כמובן שהתהליך החקירה על כל שלביו נעשה בדיסקרטיות מלאה ובתאום מלא עם הלקוח.