רקע כללי על שרותי החקירות חקירות הונאה, שחיתות ועברות פליליות מהימנות עובדים וחקירות רקע עיקוב וצילום סמוי גילוי האזנות סתר בדיקות פוליגרף הונאות ביטוח חקירות אישות חקירות נאותות חקירות כלכליות חקירות קניין רוחני

מהימנות עובדים וחקירות רקע

מהימנות עובדים

כלל ידוע הוא כי המשאב האנושי בכל חברה הינו נדבך מרכזי בדרך להצלחתה. אולם, מה אם בין העובדים המסורים והאמינים ישנם גם כאלה שלא בוחלים באמצעים להשגת רווח אישי על חשבון החברה?

חושד שמישהו מעובדיך גונב מהחברה? שמישהו מבצע הונאה או מזייף מסמכים או רשומות של החברה? התקבל אצלך מידע שאינו מבוסס דיו לגביי מנהל או עובד החורג מסמכותו או שפועל בניגוד לקוד ההתנהגות המקובל בחברה תוך גרימת נזקים לחברה?

לחברת GSP נסיון מצטבר רב בניהול וייעוץ בתחום חקירות מהימנות עובדים מקצועיות ואמינות בנושאים שונים וביניהם: זיוף ומרמה,הונאה, גניבה ממעביד ובכל הקשור לטוהר המידות.

שיטות חקירה חדשניות שפותחו בחברה בשילוב אמצעים טכנולוגים מתקדמים תוך שמירה על דיסקרטיות הלקוח ועובדיו ובכפוף לחוקים והתקנות בסביבה בה אנו פועלים ברחבי הגלובוס מבטיחים ללקוחותינו ייעוץ ושרות מקצועי, אמין ודיסקרטי מהמעלה הראשונה.

 

בדיקות רקע

עומד לגייס מנהל או עובד חדש לתפקיד רגיש? רוצה להתחתן אבל אינכם בטוחים לגביי עברו של אהוב ליבכם? רוצים להפקיד את יקירכם בידי מטפלת חדשה/מוסד סיעודי שאינו מוכר לכם? מבקשים לבצע עסקים עם חברה או אדם שאינם מוכרים לכם ברמה מספקת?

בכל המקרים הנ"ל וברבים אחרים דרוש לכם מידע רלבנטי, אמין ומדוייק בזמן אמת בכדי לקבל את ההחלטה נכונה.

אנו ב- GSP מתמחים בייעוץ וביצוע חקירות רקע אמינות ומעמיקות שתכליתן לאפשר ללקוח קבלת החלטה נכונה המתאימה לצרכיו.

המידע נאסף ע"י חוקרים מורשים ומנוסים המיישמים שיטות חדישות ואמינות ובכפוף לחוקים והתקנות בסביבה בה אנו פועלים על פני הגלובוס. מטרתן הסופית של בדיקות אלו הינה להניח על שולחנו של הלקוח נתונים תומכי החלטה על בסיס מידע קונקרטי ורלבנטי הנאסף לצורך ספציפי זה.