רקע כללי על שרותי החקירות חקירות הונאה, שחיתות ועברות פליליות מהימנות עובדים וחקירות רקע עיקוב וצילום סמוי גילוי האזנות סתר בדיקות פוליגרף הונאות ביטוח חקירות אישות חקירות נאותות חקירות כלכליות חקירות קניין רוחני

חקירות אישות

מרגיש/ה נבגד/ה? חושש/ת שבן/בת הזוג מנהל רומן מחוץ לנישואין? החלטתם על פרידה אך נראה לך שבן/בת הזוג מסתירים נכסים או חשבונות בנק בכדי לא לחלוק בהם כחלק מהסכם הגירושין?

אם אתם נממצאים בסיטואציות אלה או דומות להן ואינכם יודעים מהיכן להתחיל ולמי לפנות בכדי לאמת או להזים את החשד המקנן בלבכם ומדיר שינה מעיניכם, הגעתם למקום הנכון. לחברת GSP הנסיון והידע הדרושים בכדי לסייע לכם. לרשותינו חוקרים פרטיים מנוסים ומקצועיים שידעו לטפל בבעיה ולאסוף את המידע הדרוש לכם תוך הבנה עמוקה והתחשבות ברגישות והדיסרטיות המתחייבים.

לא תמיד מה שמרגיש הלקוח אכן מתברר כנכון כשם שבמקרים רבים אחרים, חשדו של הלקוח מתאמת במהלך החקירה. בשני המקרים, ממצאי החקירה יהיו סמויים וההחלטה כיצד לפעול תשאר נחלתו הבלעדית של הלקוח מבלי שתיחשף עובדת קיומה של החקירה למעורבים אחרים. תוצרי החקירה והראיות הנאספות במהלכה (צילומים, הקלטות וכד') יכולים לשמש (ע"פ רצון הלקוח) כחומר ראייתי ומשפטי מכריע בבתי הדין הרבניים, בתי המשפט לענייני משפחה ו/או בכל הליך גישור שבחרו בני הזוג להסדיר באמצעותו את הליך הגירושין.