סקרי הערכת סיכונים בניה והקמת מערכי אבטחה פיזיים וטכנולוגיים יחידות אבטחה ייעודיות ביטחון שרשרת אספקה ומניעת אובדן יחידות מיוחדות הקמת יחידות מיוחדות צבא / משטרה יחידות חילוץ והצלה אבטחת אישים אבטחת תעופה

אבטחת תעופה

תחום אבטחת התעופה הינו מהרגישים, המורכבים והמאתגרים ביותר בעולם האבטחה.

בשל אופייה הבינלאומי, מאפייני פעילותה והאפקט הפסיכולוגי והתקשורתי העצום שמשיג האויב בפיצוץ מטוס באוויר, בחטיפת מטוס או בפיגוע חבלני עוין בשדה תעופה, התעופה האזרחית הינה מהיעדים האטרקטיביים ביותר עבור ארגוני הטרור לביצוע פיגועים.

אבטחת התעופה הינה מורכבת ורצופת מכלול של פעילויות שמטרתן העיקרית הינה למנוע חדירת מחבלים או החדרת אמל"ח למטוסים, ולהגן על שדה התעופה ועל הבאים בשעריו מפני ניסיונות של גורמים עוינים לפגוע בהם, למנוע עבריינות רכוש, ולסכל ניסיונות לחבלה בנכסי שדה התעופה וחברת התעופה או שימוש בלתי מורשה בהם.

כמו כן מיועדת תכנית האבטחה על מנת לאפשר לארגון לתפקד במצבי חירום ולחזור ביעילות לשגרת פעילות בסיומם.

פעילות אבטחה אפקטיבית המייצרת הרתעה כלפי אויבים פוטנציאלים ושאינה מכבידה ולא מטרידה את עובדי הארגון והבאים בשעריו מקדמת ומשדרגת הן במישור השיווקי עסקי והן במישור הביטחוני אישי את שמו הטוב של הארגון ו/או החברה לרבות ברמת המדינה בפרט והעולם ככלל.

תהליך השדרוג והבניה של מערכי אבטחה בתחום רגיש זה מתחיל בהערכת הסיכונים המקדימה בה הצוותים של חברת GSP לומדים את השטח והאיומים בו, ובהתאם לכך מתחילים לבנות את מעגלי האבטחה ההיקפיים שמסביב לשדה התעופה ועד לרמת הפרט בתוך השדה, תוך כדי מתן דגש ותשומת לב לשמירה על שיגרת קהל היעד בגזרה הקרובה והרחוקה כאחד.

חברת GSP מיישמת ומפתחת שיטות אבטחה תעופתית על סמך הידע הרב והניסיון שנרכש ונלמד במהלך שנות הפעילות בארץ ובעולם בתחום דינמי וחשוב זה.